uitgebreid

Aanmelden op VVA

wachtwoord vergeten?

Contactgegevens

  Vlaamse Vereniging Autisme vzw
Groot Begijnhof 14 - 9040 Gent
GPS: E: 3,74957° | N: 51,05742°
wegbeschrijving

vva@autismevlaanderen.be
Autismetelefoon 078/152.252
fax: 09/218.83.83
enkel telefonisch bereikbaar
bezoek enkel tijdens Infohuis Autisme

Financiële gegevens
Rek.nr.: 001-2381238-61
Ibannummer:
BE62 - 0012 3812 3861
BIC GEBABEBB
Ondernemingsnummer: 424.419.639

 

wie is wie?

Meer dan 200 actieve vrijwilligers en freelancers realiseren de vele activiteiten van onze vereniging.
Zij worden hierbij ondersteund door ons klein team van vaste medewerkers.
 

regionale aanspreekpunten

fotografie & grime gedreven |  tennis | communicatie | zee & strand | taupe | relativeren | modern | rust | carpe diem |


Kristien Dewulf
kristien@autismevlaanderen.be
aanspreekpunt West-Vlaanderen

 

beweeglijk | grapje | positief | auto rijden | waterkant | wandelen | koffie met koekje | volleybal | objectief | rustpunt |



Stinne Schaerlaecken
stinne@autismevlaanderen.be
aanspreekpunt Antwerpen

duracel | restaurant | kind | gember | oranje | koken | foto | chocolade | hees | feest |
 
 

natalie@autismevlaanderen.be
aanspreekpunt Vlaams-Brabant (Oost)
aanspreekpunt Autismetelefoon, Infohuis Autisme & VVA-community  

genieten | echt | vertrouwen | vrienden | gesprekken | mojito | warmte | water |
 

 


Ann Delbeeke
ann@autismevlaanderen.be
administratief medewerker

verwonderen | provençaals blauw | flapuit | dierbare herinneringen | zwemmen | smullen | delen | oma spelen | lezen | houden van |

 

Cis Schiltmans
      cis@autismevlaanderen.be
aanspreekpunt samenwerking met andere verenigingen, organisaties en overheden

pittig | blote voeten | goeiemorgen | doen | roze bril | apple | dekentje | kunst & kitsch | new york | pilates |

 

Ruth Raymaekers
ruth@autismevlaanderen.be
verantwoordelijke communicatie & informatie

orchidee | zout | familie | mango | stuntel | zomer | geduldig | limoengroen | kokkerellen | foto |



Sarah Schelstraete

sarah@autismevlaanderen.be
coördinator

onnozel | carpe diem | foto’s | facebook | lachen | voor alles een oplossing | grenzen verleggen | dansen | vriendschap | lezen in bed


Sofie Deparcq
sofie@autismevlaanderen.be
Donor care & Social Media

 

 

autisme telefoon

Vlaamse Vereniging Autisme

Welkom op de ontmoetingsplek voor mensen met autisme en hun ouders, familie en sociaal netwerk

 

BewarenBewaren

BewarenBewaren

Kalender

Mei 2017
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Steun ons!

Steek de handen uit de mouwen als VVA-vrijwilliger of word lid!

Je kan ons ook financieel steunen.