Activiteit details

woensdag 20 mei

Hoe voel ik mij goed in mijn vel in groep ondanks mijn autisme?

19:30 - 21:30
Leuven, Huis van het kind Leuven
Getuigenis
Regio Leuven

Beschrijving van de activiteit

Hallo, ik ben Margot en heb sinds 2023 mijn diagnose. Ik deel vanavond mijn ervaringen met autisme en hoe ik mijn plek vind in een groep. Er zijn uitdagingen en drempels, maar ook kleine succesjes. Misschien haal jij er een herkenning of glimlach uit?

Dit evenement is het resultaat van een mooie samenwerking tussen de Vlaamse Vereniging Autisme en Huis van het kind Leuven

 

Deze activiteit is gratis voor leden van VVA; niet-leden betalen €10.
Na je online inschrijving en betaling ontvang je meteen een e-mail ter bevestiging. Kies je voor betaling via overschrijving, dan ontvang je eerst een e-mail met de melding dat je registratie is ontvangen. Zodra de betaling is verwerkt, sturen we je een bevestiging van je inschrijving.

Bij onvoldoende inschrijvingen één week voor de activiteit, zijn we genoodzaakt deze te annuleren. Schrijf je dus zeker tijdig in!

Type activiteit: Getuigenis
Waar: Op locatie

Locatie

Huis van het kind Leuven
Savoyestraat 4
3000 - Leuven
Regio Leuven

Contact

programmatie@autismevlaanderen.be
Autismetelefoon 078 152 252