Activiteit details

dinsdag 28 april

Infosessie Autisme en AD(H)D, twee labels, één verhaal

19:00 - 20:30
Online,
Infomoment

Beschrijving van de activiteit

Joke is ervaringsdeskundige: ze heeft zelf AD(H)D en ervaring met autisme én met de combinatie autisme/AD(H)D binnen het gezin en werkt professioneel met mensen met ASS, AD(H)D en combinatie van beide. Tijdens deze infosessie legt Joke uit wat autisme en AD(H)D elk op zich betekenen, én wat er gebeurt wanneer beide diagnoses samen voorkomen. Ze koppelt theorie aan herkenbare voorbeelden uit het dagelijks leven, waardoor inzichten meteen concreet worden.

 

Deze activiteit is gratis voor leden van VVA; niet-leden betalen €10.
Na je online inschrijving en betaling ontvang je meteen een e-mail ter bevestiging. Kies je voor betaling via overschrijving, dan ontvang je eerst een e-mail met de melding dat je registratie is ontvangen. Zodra de betaling is verwerkt, sturen we je een bevestiging van je inschrijving.

Bij onvoldoende inschrijvingen één week voor de activiteit, zijn we genoodzaakt deze te annuleren. Schrijf je dus zeker tijdig in!

Type activiteit: Infomoment
Waar: Online

Locatie

Online

Contact

programmatie@autismevlaanderen.be
Autismetelefoon 078 152 252