Regio-activiteiten

Activiteiten zijn vóór, door en gericht op persoonlijk betrokkenen, bv. ouders, familieleden, vrienden … en personen met autisme. Deze activiteiten kunnen verschillende vormen aannemen, o.a. een infoavond ingeleid door een ervaringsdeskundige of een beroepskracht, een inspirerend ervaringsverhaal, een praatavond rond een bepaald thema ... De klemtoon ligt op het wederzijds uitwisselen van ervaringen.

Antwerpen

Geel

Contactpersoon: Anke Weltjens, vva.partners.geel@gmail.com

Overzicht activiteiten  Flyer

Lier

Contactpersoon: Ingeborg Zajac, ingeborg.zajac@skynet.be

Overzicht activiteiten  Flyer
   

Mechelen

Contactpersoon: Natalie Deviaene, natalie@blinkout.be

Overzicht activiteiten  Flyer

Westerlo

Contactpersoon: Lea Witvrouwen, lea.witvrouwen@telenet.be

Overzicht activiteiten  Flyer

 

Oost-Vlaanderen

Gent (Blinkhuis)

Contactpersoon: Natalie Deviaene, natalie@blinkout.be

Overzicht activiteiten  Flyer

Gent Oost (VVA)

Contactpersoon: VVA, vva@autismevlaanderen.be

Overzicht activiteiten  Flyer
   

Sint-Niklaas

Contactpersoon: Fatima Van Bauwel, fatimavanbauwel@live.com

Overzicht activiteiten  Flyer

Wachtebeke

Contactpersoon: Rebecca Coppens,  vvawachtebeke@hotmail.com

Overzicht activiteiten  Flyer

 

Vlaams-Brabant

Aarschot

Contactpersoon: Brit Magnus, vva.regio.aarschot@outlook.be

Overzicht activiteiten  Flyer

Leuven (Kessel-Lo)

Contactpersoon: Dirk Horsten, vva.regio.leuven@outlook.be

Overzicht activiteiten  Flyer
   

Wilsele

Contactpersoon: Marleen Rober, marleen.rober@telenet.be

Overzicht activiteiten  Flyer
 

 

West-Vlaanderen

Kortrijk

Contactpersoon: Marie Glorieux, marie@autismevlaanderen.be

Overzicht activiteiten  Flyer

Westende

Contactpersoon: Angelique Calis, calis.angelique@gmail.com

Overzicht activiteiten  Flyer


Praktisch

Onze activiteiten starten stipt op tijd, het beginuur staat vermeld bij elke activiteit.
Inschrijven is verplicht voor alle activiteiten.

Deelnameprijs

Praatavonden en ontspannende activiteiten zijn gratis voor iedereen.
Alle andere activiteiten zijn gratis voor leden van VVA.
Niet-leden betalen 10 euro voor een getuigenis of infomoment, 15 euro voor deelname aan een inleefsessie.

FacebookTwitterShare