Sanne vertelt hoe zij seksualiteit beleeft als persoon met autisme. Ze geeft tijdens deze getuigenis voorbeelden van hoe zij intimiteit, grenzen en sensorische prikkels ervaart in relatie tot seksualiteit.
Er zal ruimte zijn om zonder schroom vragen te stellen. De PowerPoint zal nadien worden bezorgd.
Deze sessie is uitsluitend bedoeld voor personen met autisme en/of hun partner.
Deze activiteit is gratis voor leden van VVA, niet-leden betalen 10 euro.
Schrijf bij voorkeur enkele dagen vóór deze activiteit in via het invulformulier op deze pagina om zeker te zijn van jouw deelname. Na inschrijving ontvang je meteen een e-mail om ontvangst van jouw inschrijving te bevestigen. Bevestiging van je deelname volgt later.
Ben je ingeschreven en werd jouw deelname bevestigd, dan krijg je ten laatste 1 dag voor de aanvang een link (per mail) naar het online evenement.
Zijn er 1 week voor de activiteit onvoldoende inschrijvingen, dan wordt deze geannuleerd. Schrijf dus zeker tijdig in!